دیالوگ

-         از عشق و محبت خیلی چیزا به وجود میاد .اگه بابا ننه ما هم با عشق ما را به دنیا می آوردن .الان ما هم به دنیا و به یه چیزیش عشق داشتیم، شایدم به همدیگه عشق و محبته بیشتری داشتیم .

-         نه بابا اینجویام نیس ، دیدم زن و شوهرایی و که کلی با عشق دو تا دونه بچه میارن و همون دو تا به خون هم تشنه اند .

-         شاید یه استثناء باشه .

-         چند تا دیدم ، با هم دعواهای خیلی ناجورم می کنن .

-         در حد کشتن؟؟

-         نه خب ولی به اون حدم می رسه.

-         باهات چونه بزنم از حرف اصلیتم برمی گردی.

-         فک کردی . عمرن.

-         ولی من به عشق واقعن اعتقاد دارم ، وقتی مادرت با وجود اینکه دلش نمی خواسته و فقط زیر فشار یه مردی که پدرت می شه مجبوره بچه دار بشه و درواقع هیچ عشقی بهت نداره و تو دوران بارداریش روزی 100 بار آرزو کنه که کاش تو بیافتی ، دیگه عشقی براش باقی نمیمونه . فقط بچه زاییده و این کارو گربه ها و سگها و تمام حیوونای دیگه می کنن .

-         ای بابا در حد سگ تنزلمون دادی که .

-         از نگاه بی عشق می ترسم .

-         چه جور نگاهیه .

-         تازه همینم هست که اون بچه هایی که با عشق به دنیا نیومدن نمیتونن راحت عشق و محبتشون و به زبون بیارن و نشون بدن . توی بیانش عاجزن . توی اجراش لنگ می زنن یا از اینور می فتن یا از اونور .بعضی هاشون به هیچی علاقه ی خاصی ندارن و انگار همیشه دلشون می خواد کنده بشن و برن .

-         خب اینکه دقیقن خوده ماییم .

-         آره فک کردی در مورد کی حرف می زنم . در مورد خودمون که چقدر ناباورانه به دنیا اومدیم و بزرگ شدیم و تا الانم زندگیمونو تلف کردیم .

-         بابا نا امید .

-         حالا بعضی ها زندگیشون و چرتکه می اندازن . حتا موقع بار دار شدن . نه عشقی نه علاقه ای .فک کنم یه بچه بیارم محبته شوعره بیشتر شه . شایدم پول دادن و بیشتر کنه . شایدم دست از اون زن خرابه برداره دیگه .

بعضی ها هم از تنهایی بچه دار می شن وادعاشون میشه که تمام عشقشون و به پای اون بچه ی بدبخت ریختن و فردای روز ازش توقع دارن . البته این بهترین نوعشه .بار ها بار ها شنیدم از آدمای دور و برم که چرا بچه دار نمیشی ؟ سرگرم میشی ها دیگه این کارتم ول می کنی .بعضی هم از دوستانم دیدم که زمان بارداریشون به خاطره اینکه بچه ناخواسته بوده از وجود بچه زجر می کشیدن وبعد از اومدنش تازه بهش عشق پیدا کردن و اینکه ...

-         بابا بسه دیگه صد تا مثال برام زدی .خب تو اونجوری نباش که دوس نداری ، اونجوری باش که دوس داری .

-         خب یه مورد دیگش که خودم باشم و برات نگفتم دیگه .

-         نگو بابا از تو هم بیزار می شم .

-         یه مورد دیگم هست که فقط  به ادامه ی زندگی فکر می کنه و گاهی وقتها اصلن فکر نمیکنه فقط می دونه یه بچه می خواد و دوس داره بچه داشته باشه .

-         خب اینکه خوبه .

-         آره تقریبن جزء اون دسته می شه که آمال و آروزهایی که بهشون نرسیده و می خواد و رو بچه هه پیاده میکنه . مثلا بچه هه بره خارج درس بخونه . بره کل کلاس های موسیقی . کل کلاسهای ورزش . در واقع عقده های خودشو ، سر گشاده تر روی بچه پیاده می کنه .

-         تو دیگه خیلی تفکرات فرویدی داری ها .

-         با هر کی در این مورد حرف می زنم ، یا میگن از خوشی زیاد داری چرت و پرت می گی ، سرت و بنداز پایین زندگیت و بکن و یا اینکه تفکرات فرویدی داری و یا کمونیست شدی یا اینکه می گن برو نماز بخون و به خدا توکل کن . ایمانت به خدا کم شده .

-         به یه امیدی باید زندگی کرد دیگه  ، خودمم همین و می گم .

-         آره ولی داره کمرنگ می شه ، خیلی کمرنگ ، همه جا .

-         چی و میگی امید و.

-         نه بابا عشق و محبت و .

 

/ 0 نظر / 18 بازدید