و یک شکنجه که دوباره به جانمان افتاد

یه جورایی دیگه نمی دونیم قراره چه بلایی سرمون بیاد ، هر روز که سرمون و بلند می کنیم ( کنایه از صبح از خواب بیدار شدنه ) می بینیم یه نقشه جدیدی ریخته شده ، یه طرح جدید ، یه سرو صدای دیگه  که آقایان و خانم ها حالا به این سرگرم باشین ببینیم این مملکت قراره کارش به کجا بکشه دیگه چه نقشه هایی براتون  داریم .

البته که برداشتن یارانه ها رو عرض می کنم . اینم می دونم که  از دغدغه های بر و بچ دنیای مجازی نیست و مطمئناً نیست ولی خب بد نیست یه نگاه مردم نگارانه بهش بندازیم .

خب سه ماه بعد شد ما هم که حتماً فرم های مربوط به یارانه رو پر کردیم و عین گدا ها اجاره نامه به دست رفتیم دنبال یارانه بازی و از این در به اون در بزن که دولت معظم عزیز ( ؟ ) لطفی کرده و حقمون و که مدتها بود انگار دنبالش بودیم ؟؟؟ مانند ارزن بپاشه زیر پامون و ماهم نک نک نک نک بزنیم .

من واقعاً این چیزا رو نمیدونم فقط می دونم که این  طرح هم از اون طرحاس که بعد از 2 سال عزیزان طراح وما مردم مریض پرور چشممون و وا می کنیم و می بینیم که اجاره خونه یه آپارتمان 100 واحدی 45 متری شده دقیقاً ماهی 1 میلیون ناقابل و ما هنوز داریم ماهی 250 هزار تومن حقوق می گیریم . حالا چه جوری اجاره می دیدیم عرضم به حضورتون " امداد غیبی " .

ای بابا فکر کنم کشور کمونیستی داشتنم یه کفایتی می خواد که انگار ما تو اون حد و اندازه هام نیستیم . به طوریکه خود من می خوام برم فرم یارانه بگیرم ، چون این چیزا رو نمی دونم .

حالا دیگه از این چیزا هم که بگذریم می خوام پیشنهاد کنم که فیلم "همیشه پای یک زن در میان است" و که چهارشنبه گذشته اکران شد و ببینید . البته خبر ندارم CD قاچاقش اومده یا نه ؟ به هر حال بیاین و 2 ساعتی محیط سینما رو تحمل کنین .

من و دوستانم چهارشنبه در سینما قدس دیدیم و بنده دوباره شنبه این فیلم روبا همکاران که البته اکثراً خواب بودند در سینما فلسطین مشاهده کردم .

شاید بعد از مدتها یه فیلم  اکران شده که ارزشه 1000 تومن و نه 2000 تومن و نشستن توی سینما رو داره .

سینما فلسطین هم با این دک و پز یه تهویه مناسب نداشت و از گرما تلف شدیم و خانمهای همکار هم یکیشون چرت شبانه میزدند و دیگری هم از خستگی به بی سر و ته بودن فیلم اشاراتی داشتند ( البته احتمالاً فیلم تیغزن جناب داوود نژآد و ندیدیند ، ما که دیدیم می دونیم ). همچنین به علت شگفت انگیز بودن این سینمای بازسازی شده آدامسی به پشت شلوار همکارمان چسبیدن گرفت که خرسی بود فکر می کنم ( این هم از مزایای همشهری بی شعور  فرهنگی داشتن )

ولی خب این فیلم خود زندگیه که ایندفه کمال تبریزی دیدنی به تصویر کشیدتش .

/ 1 نظر / 24 بازدید
شهاب

سلام خیلی به خودتون نبالید نزدیک 55000000 نفر دارن با امداد غیبی زندگی میکنند